Antistresová zahřívací masáž nohou

Comfort masáž a ohřev nohou pomocí 4 masážních hlavic v 2 párech obousměrně se otáčejících, s 2 stupni intenzity masáže a 2 stupni ohřívání přináší uvolnění unavených chodidel, nohou a dalších částí těla. Končetiny jsou první části těla, které nejdříve pociťují chlad. V horních i dolních končetinách je totiž krevní oběh slabší. Menší prokrvení je doprovázeno nižším přehřátím a proto mnozí lidé mají téměř vždy studené nohy. Masáž klenby a celého chodidla po dobu několika minut obnovuje mikrocirkulaci a tím i zahřátí nohou. Kromě toho poskytuje častokrát skutečně zasloužené okamžité uvolnění.

2v1 Shiatsu Comfort výhřevná a masážní podložka má vše, co je potřebné pro pohodlí, které nohy potřebují. V první řadě poskytuje jednu z nejvíce relaxačních masáží s 2 x 2 masážními hlavicemi, které vykonávají příjemný krouživý pohyb, napodobující shiatsu masáž. Směr a rychlost otáčení hlavic je možné ovládat. Masáž se automaticky vypne po 15 minutách a ponechali nohy uvolněné a zahřáté. Masážní hlavice vyzařují uvolňující jemné teplo, které ještě více prohlubuje příjemný pocit ohřívání a relaxace.

Funkce vyhřívání má 2 úrovně intenzity a po 1 hodinové nepřetržitém provozu se automaticky vypne. Přístroj podobající se na bačkory, do kterých vaše nohy jednoduše vklouznou, je navržen pro všestranné použití. Jednoduchým způsobem jej změníte na běžnou masážní podložku, kterou lze snadno umístit na záda, ramena či pod stehna nebo lýtka. Tak se 2v1 Shiatsu Comfort může zaměřit na více částí těla a postupně uvolňovat ztuhlé svaly..Budete chodit jako baletka.