počítadlo.abz.cz

Ušní, tělové a čakrové svíce

17.10.2017

Stále více lidí volí při léčbě nemocí alternativní varianty. Odmítají se podřídit diktátu farmaceutických firem a obracejí se k netradičním, ale přesto funkčním metodám. Jednou z nich je i přírodní léčba pomocí tělových svíček, které účinkují obvykle rychleji než léky proti bolesti, a hlavně bez vedlejších příznaků.

Už naši předkové věděli, že pokud se na těle projeví nemoc, je to většinou tím, že je narušen správný tok energií v těle. Tělové svíce, aplikované na energetické body, rozmístěné po lidském těle blahodárně působí na mnoho tělesných neduhů.

Svíce se používají buď na místa s potíží (např. bolestivé místo), nebo na čakry, při znalosti čínské medicíny lze využívat také meridiánové dráhy a body, nebo také reflexní body. Právě včelí vosk má sám o sobě schopnost zmírnit zánět, jeho složení prodlužuje čas hoření a přídavek kurkumy zvyšuje účinnost svíce proti zánětu.

Ten, kdo jednou tělové svíce vyzkoušel, potvrdí, že představují velmi účinnou metodu přírodní léčby. Dokáží totiž velmi rychle ulevit při fyzických i psychických potížích: Uvolňují stres, napětí, negativní emoce, nejistotu, nervozitu. Výrazně zmírňují otoky, krevní výrony, čistí lymfatický systém. Při horečkách snižují bolest i teplotu. Pomáhají při migréně a výrazně ulevují při dýchacích potížích. Svíce mají moc z těla vytáhnout toxiny, podlitiny, záněty, kameny, nebo cysty.

Jak poznáme, že tělová svíce působí a léčí?

Svíce vytahuje v plynné podobě z těla nežádoucí energie (toxiny, záněty) a ty se srážejí v podobě popílku na vnitřní stěně svíce. Mohou dokonce tvořit i drobné hrudky, či větší spečené kusy, od světlé až po tmavohnědou nebo červenohnědou barvu. Podle strusky, která se vysype z nedohořelé části svíce, lze poznat, který a jak intenzivní problém svíce vyčistila. Účinek tedy poznáme především z plamene - podle barvy, velikosti a struktury strusky (který vysypete ze zbytku svíce po uhašení), podle rychlosti hoření, podle pocitů při svíčkování, z dýmu - bílého či tmavého. Také je dobré pozorovat "řeč plamene" - prskání, syčení, velikosti, rozdvojení, hopsání či klidného vysokého plamene. Možností je více.

 

Nabízím velký výběr tělových a ušních svící. Vybírat můžete od archandělských tělových svící, přes svíce čakrové, až po esenciální svíčky. Výběr můžete ponechat čistě na Vaší intuici, můžete také vybírat dle zdravotních potiží, nebo dle toho, zda potřebujete podpořit nějakou konkrétní čakru.

 - pomáhají stimulovat meridiánové body, čímž přispívají k obnově toku životní energie, regeneraci postiženého místa, obnově a uvolnění bloků na energetické úrovni, zmírnění bolesti, jsou vhodné jako pomůcka při detoxikaci, prohřátí daného místa při masážích, harmonizaci a aktivaci lymfatického systému.

- pomáhají stimulovat meridiánové body, čímž přispívají k obnově toku životní energie, regeneraci postiženého místa, obnově a uvolnění bloků na energetické úrovni, zmírnění bolesti, jsou vhodné jako pomůcka při detoxikaci, prohřátí daného místa při masážích, harmonizaci a aktivaci lymfatického systému ...

 napomáhají od bolesti hlavy, migrén, při chronických a akutních rýmách, při lehkých zánětech středního ucha, zánětech mandlí, při problémech s čichem, nedostatečném prokrvení uší, při čištění lymfatických drenáží uší, při aktivacích meridiánů a reflexních zón uší, pomáhají se zbavit hučení a tlaků v uších, můžou pomoci snížit stres nebo i některé psychické problémy a samozřejmě jsou velmi vhodné stejně jako tělové svíčky jako součást muzikoterapie, relaxace nebo masáží hlavy či ucha. 

počítadlo.abz.cz